חשיבות העיסוי לקהלי יעד שונים

קסם במגע, עיסוי, עיסוי תאילנדי, שוודי, עיסוי רפואי, בעיות רפואיות, אנטי צלוליט, עיסוי לניקוי רעלים, רפואה משלימה

אצלנו ב- 'קסם במגע', מתחם ספא הממוקם בתוך חצר אורגנית באור יהודה, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של עיסויים המותאמים לכל אחד ואחת מלקוחותינו באופן פרטני. בכתבה שלפניכם, תוכלו למצוא מידע על חשיבות העיסוי לקהלי יעד שונים ועל החשיבות הנלווית להתאמת סוג ושיטת העיסוי לאותם קהלים. 

עיסוי תאילנדי, עיסוי שוודי, עיסוי רפואי ועיסוי ארומתרפי, הם רק חלק קטן מעשרות סוגי העיסויים אשר התפתחו ברחבי העולם לאורך מאות שנים, כאשר על פי הערכות שונות קיימים למעלה מ-150 סוגי עיסויים. ההיקף הגדול של שיטות העיסוי השונות, מחייב (ומאפשר) התאמה בין סוג ואופי העיסוי לבין מצבו הפיזיולוגי של האדם המטופל בהם, כאשר ההתאמה מתבצעת בין היתר על פי גילו ומצבו הבריאותי של המטופל. חשוב לציין שחוסר התאמה בין סוג העיסוי למצבו הפיזיולוגי/בריאותי של המטופל, עלול להסב נזקים בטווח המיידי, ולכן, קיימת חשיבות רבה לבירור מצבו של המטופל והתאמת סוג ואופי העיסוי המומלץ ביותר עבורו. 

יתרונות העיסוי לבריאותכם

לכל אחד מסוגי העיסוי השונים, השפעות חיוביות על מערכות הגוף השונות, כאשר בין היתרונות הבולטים של סוגי העיסוי השונים ניתן למצוא: 

  • העיסוי מסייע בהפחתת כאב ודלקות
  • העיסוי ממריץ ומשפר את זרימת הדם ובכך הוא מסייע בין היתר להפגת מתחים ולחצים. 
  • העיסוי תורם לגמישות השריר ולרקמות הרכות ובכך הוא מונע כיווצי שרירים 
  • העיסוי משפר את טווח התנועה של המפרקים 
  • העיסוי מזרז תהליכי חילוף חומרים בגוף ומסייע לבעיות שונות במערכת העיכול 

שיטות עיסוי מומלצות בהתאמה אישית מלאה  

ההיצע הגדול של שיטות העיסוי הנפוצות בישראל, מאפשר התאמה אופטימאלית בין סוג ואופי העיסוי לבין קהלי היעד השונים המעוניינים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לסוג כזה או אחר של עיסוי. אצלנו ב-'קסם במגע', תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שיטות עיסוי מומלצות המותאמות לכל אחד ואחת מלקוחותינו בהתאמה אישית מלאה גם בהתאם לסוג ואופי העיסוי המועדף עליהם וגם בהתאם לשילוב הטכניקות באמצעותן ניתן למצות את כל היתרונות המותאמים למצבם הפיזיולוגי/בריאותי. באופן זה, אנו מאפשרים לקהלי יעד שונים ליהנות מטיפולי הספא המקצועיים המוצעים אצלנו, לרבות, נשים בהריון, ספורטאים, נשים וגברים המתמודדים עם בעיות רפואיות כאלו ואחרות, וכמובן, נשים וגברים בכל גיל המעוניינים ליהנות מחוויית ספא מפנקת באמצעות עיסוי מרגיע ומעורר חושים. 

על מנת להתאים עבורכם את שיטת העיסוי המומלצת ביותר, אנו מקפידים לתשאל את לקוחותינו בדבר מצבם הבריאותי/רפואי, ובהתאם לממצאי התשאול אנו ממליצים להם על אחד מהטיפולים המפנקים והרפואיים המוצעים על ידינו. כמו כן, אנו מתמחים בטיפולי עיסוי למטרות טשטוש והעלמת מראה השקערורי לצלוליט, טיפולי עיסוי רפואי, טיפולי עיסוי לניקוי רעלים מהגוף וטיפולי עיסוי נוספים המבוססים על עקרונות הרפואה המשלימה ושילוב של תמציות אתריות ושמנים המופקים מצמחים ופרחים. לפרטים נוספים על סוגי העיסויים המוצעים על ידינו לחצו כאן  

ספא במרכז פרטי קסם במגע

אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אנו משתמשים בעוגיות כדי לספק לך את חווית השימוש הטובה ביותר באתרנו.