איור פרח

עיסוי חזק

מסג משולב אלמנטים מהטבע

עיסוי רקמות עמוק, עיסוי חזק.

לקוחות חדשים מתקשרים לברר או להזמין מסאז חזק, לא ליטופים.

שואלים האם אתם מציעים עיסוי חזק, עיסוי רקמות עמוק?.

ובכן כן. אנו מציעים עיסוי חזק. והכל במידה,

למעשה מציעים שיחה עם הגוך שלך.

מסאז רקמות עמוק מגיע לרבדים אחרים בגוף.

כדי להגיע אל העומק נדרשים כמה דברים.

  • זמן טיפול מספק לעבוד על הגוף ולרדת לעומק.
  • יכולת ההכלה הגופנית, גם בריאותית. כדי לקבל טיפול עמוק בעיסוי.
  • היכולת לתת במסירות. סקירת גוף ומשוב בין רגע, התייחסות לאזורים הדורשים טיפול, מקצוענות, ניסיון, וותק והיכרות גוף האדם, זאת כדי לבצע עיסוי עמוק ומדויק.

יש המון סוגי עיסוי במרכז, חזקים, חלשים, מותאמים ומדודים.

בעצם כולם אמורים להיות מדודים ומותאמים זאת אומרת עיסויים מדוייקים.

כשמו, עיסוי רקמות עמוק כבר מבטיח מסאג עמוק. עיסוי בעומק השרירים. בדר"כ מתורגם למשהו שצריך להיות חזק יותר. למרבית הפציינטים ברור. מבראשית, עיסוי רקמות עמוק, עמוק ומכאיב.
חלק אוהבים את המכאיב וחלק מתחברים פחות.

אז עומק קשור לחוזק העיסוי, אבל ממקום אחר לחלוטין.

עומק, נפלא לתת מענה למקום עמוס, כואב ומתוח, כזה שלא זורם דיו או מועמס יתר על המידה.

אבל ויש אבל. הוא חייב להיות במידתיות, בהקשבה לגוף עצמו, לא רק לרצון ובקשות של מי שנמצאים על שולחן הטיפול ובדר"כ מבקשים אפשר עוד קצת בשכמות ובצוואר, בגב..

המקום בו מקבלים את הטיפול חשוב, אך העיסוי חשוב יותר.
עיסוי במרכז ספא או קליניקת ספא מסאז פרטי.

גוף האדם הולך טוב עם מגע. מגע מנחם, מרגיע, משחרר ומשפיע גלובלי, מרפא ומרפה את הגוף, עובד על כל המערכות בגוף. מזין ומחייה מערכות שונות בגוף ומעודד יצור חומרים מרגיעים, מרפים ומרפאים.

שכבות, כן הכל נמצא בשכבות. הגוף מתחיל מחוץ לגוף, הוא מתחיל במעטפת אנרגטית, דמיינו שנמרחתם בצבע זוהר ואתם בחשיכה לאור ירח, מצד שני אדם נוסף מרוח בגוון צבע זוהר אחר. כשתתרחקו  תראו מן הילה זוהרת שעוטפת בגוון הצבע. שם למעשה הגוף מתחיל.

כל מה שאדם צריך הוא מקום טוב לקבל טיפול מסאג פרטי מקצועי

חומרים מהטבע. תמציות צמחי מרפא וכלים מהטבע, כריות עם צמחים טריים,אבני בזלת מחוממות, אלה ירפו את השרירים וישחררו חסימות. החיבור ביניהם חשוב.

השילוב ביניהם מנצח. כאשר משלבים חומרים ואלמנטים מהטבע ומתייחסים אל הגוף בכבוד והערכה. מטפלים בגוף הכללי. מפרקים את המכשולים אל עומק הגוף, בשכבות. שכבה, שכבה מגיעים אל העומק הגוף בעיסוי, ללא הכאב המצופה.

עצם הטיפול במקום כזה או אחר נדרש לטפל בעדינות ומידתיות, לא ללטף לאורך הטיפול, עיסוי זה מה שנדרש לבצע. כדי לעסות לעומק נדרשים למעט אנרגיה, אנרגיית חום. היא משחררת ומרפה. כך שלאחר עיסוי ממושך באזור המטופל יתבצע תהליך, תחילה בעדינות ובזמן זה גם ייבחן המקום המטופל. התהליך ליצירת חום מרפה ומשחרר החל כבר במריחת השמן. חום מתחיל להיווצר במקום, בעוד העיסוי ממשיך החום עולה כמו כן, גם הזרימה והחיות שבאותו האזור. זה הזמן להתבונן ולבחון את העומק. סביר להניח שעבדת מספיק על האזור אז העמקת, הכל בשכבות ובקריאה מתמדת. בחינה וסקירה בכל מגע באזורים המטופלים.

ספא במרכז פרטי קסם במגע

אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אנו משתמשים בעוגיות כדי לספק לך את חווית השימוש הטובה ביותר באתרנו.