Search
Close this search box.
Search
איור פרח

ספא זוגי בחדר פרטי

ספא זוגי בחדר פרטי, חווית ספא פרטית מלאה.

ימים טרופים ועסוקים לכולנו, תכף מתחילה שנת הלימודים וחגי תשרי בפתח.

ימים עמוסים לכל ההורים, שיפוץ הבית וארגון מחדש, חופשה אם הצלחתם אשריכם, הכנות לגנים ובתי ספר… לא חסרים עיסוקים ומחויבויות בעיקר.

זה לא אמור למנוע מאתנו תחזוקה שוטפת למכונה שלנו לנו לנפש ולגוף.
הרי גוף האדם דומה למכונה, מכונת על, חלילית שאין דומה לה.

תחזוקת הנפש והגוף חשובה ביותר

טיפול ספא פעם בשבוע נפלא לכל אדם, כל אדם יסתפק בכך, יש שיצמצמו בין המפגשים וישנם כאלה שאריכו בין מפגשים . צריך יותר או פחות? , תלוי! בסוג האדם בבסיסו, באופי העבודה, מידת הסטרס, העומס הפיזי והמוכנות לכך. המון השפעות מהסביבה, רמת השחרור והרוגע של אותו האדם.

בבחירתך לשמר, לתחזק, ולהחיות את הגוף, המכונה שלך.

תצטרכו תזונה נכונה, פעילות גופנית שתניע אתכם, תשרוף בהתאם ל…
מנוחה, כן גם מנוחה חובה, וחשיבות העיסוי גדולה היא תחזוקה ממוקדת ומונעת. מצאו לכם ספא זוגי בחדר פרטי קרוב אליכם הזמינו טיפול היכרות עיסוי ניסיון כזה, תבדקו אם אתם מתחברים למקום ולאנרגיה שזורמת בו.
שם בטוח יציעו לכם דרך לתחזוקה שוטפת לגופנפש.
אם אתם במרכז הארץ נשמח לתת לכם מטוב הבריאה שקבלנו להעביר לבריות, ספא זוגי בחדר פרטי רק עבורכם. טיפולי ספא, סדנאות עיסוי לזוג, מסאז' ממחוזות אחרים.

פילינג ומסיכות לגוף ועוד המון פינוקי ספא.

רצוי באמת לדעת מה קיים בעולם הספא, מהו ההיצע בכלל, לזוגות ויחידים.

ההיצע גדול והבחירה קשה, אבל. כדאי מאוד לקרוא ולהבין מה מוצע לכם באותה חווית ספא מדוברת.

מה יש ב-ספא זוגי בחדר פרטי זאת ועוד כדאי לוודא.

יש המון כפי שהזכרתי לעיל,

אם אתם בעניין של פרטיות מומלץ לוודא שאתם באמת בחרת ב-ספא זוגי בחדר פרטי,
חייבים לוודא שאתם לא בחדר פרטי בספא המוני.

חשובה ביותר הבחירה בבית ספא שאיכות החומרים לטיפולים שלכם מתאימה לרצונכם. חומרי העיסוי תמציות הצמחים חומרי בפילינג והמסיכות השונות. מה מקורן?

ממליץ לוודא שבחומרים אין תוספות לא טבעיות.

כל חומר הנמשח על גופכם ובפרט אם מעסים ומספיגים אותו יגיע למערכת הדם בדרך כזאת או אחרת, חובה עליכם לדאוג לכך, זאת לא אחריות של אף אחד אחר.

מסאז' זה למעשה ספורט פסיבי.

שוכבים במנוחה  מומלץ להרפות ולנשום אל הכאב המהנה.

כשמעסים אותך מתייחסים אל העור ואל החלקים בשכבות שלאחריו, פשיה, שרירים, רקמות ועוד. מפרקים התקשויות וממוססים קריסטלים, נודלים או כל שם רווח אחר.

חשוב להימנע מהתקשויות על גבי השרירים בגוף. התקבצות החומרים המדוברת חייבת להתפרק ולחזור למערכות הסינון והרענון בגוף. לחדש משאבים ולהמשיך בדרכם לעבר אזורי הגוף השונים להזין, לרענן ולהחיות.

התקשויות אלה נוצרות אם מחוסר פעילות גופנית ויש גם מעודף פעילות ועומס על מערכות הגוף השונות.

חומצת חלב בשרירים מופרשת בפעילות גופנית, חשוב שתהייה זרימה טובה באזורי העומס, זאת הדרך לבניה המתמדת בגופינו כתוצאה מהרס הרקמות במתרחש בכל פעילות שלנו. אנו בבניה מתמדת בהתאם לבלאי בגופינו.

דאגו לגופכם בעדכם, לבריאות הנפש והגוף

לכו לטייל, צאו לחופשה ואפילו כמה שעות, מן אפטר כזה.

בישראל יש המון טבע וגנים מדהימים, בתי עסק ייחודיים ברחבי הארץ. אם מצאתם זמן למנוחה פינוק ואהבה, לכו למרכז ספא פרטי ונסו למצוא חבילת ספא זוגית מפנקת ופרטית. ואל תהססו ללכת לטיפול לבד. בני הזוג שלנו לא בהכרח כמונו, יש הצריכים יותר זמן ספא או למעשה זמן עיסוי. ויש כאלה שפחות צריכים או צריכים עיסוי קצר יותר.

בעולם הספא הטיפולים והפינוקים

יש מבחר סוגי טיפול ותפיסות עולם שונות.

סוגי עיסוי שמרגישים אחרת כאשר מיישמים אותם. הכל קשור לאופי הטיפול שרצית לקבל, מגוון רחב מצוין, כל טכניקה יעילה בפני עצמה. יש כאלה יותר ויש פחות. יש המעמיקות בשרירים ונותנים חיות וזרימה למערכת הלימפה, מערך ההגנה שלנו, כיפת ברזל שלנו. ויש כאלה הנותנות יחס גם לאנרגיות בזורמות בגופנו.

ברפואה המשלימה קיים מבחר רחב של דרכים תורות ותפיסה בהתייחסות מהמזרח; רפואה הודית, עיסוי מרמות הודי, עיסוי אביאנג'ה הודי, טיפולי טנטרה סדנאות ועיסוי, עיסוי תאילנדי בלבוש בתנוחות יוגה, מהרפואה הסינית שיאצו, ועוד רבים אחרים וטובים. המערב מביא איתו המון בהירות בראיה לאופק המטופלים בדר"כ המטופלים מגיעים לטיפול ספא מבמבחר המוצע בבתי הספא המובחרים ;עיסוי רפואי, עיסוי נשים בהריון, עיסוי שוודי, עיסוי צרפתי, עיסוי ארומתרפי, עיסוי רקמות עמוק, ועוד… רבים ומצוינים.

דרכים רבות לטיפול ולעינוג הנפש והגוף

הטוב ביותר עבורך הוא מה שהתחברת אליו, הרצוי הוא המצוי, כמטפל מוסמך כל טיפול ספא יכול להשתנות ולהתאים למי שנמצאים על שולחן הטיפול. להתייחס לכלל הגוף עם כל ארסנל הכלים והידע שרכש בהם. ושם קורה המהפך. מהפך בגישה בנתינה ובדיוק הטיפול. עיסוי משולב מאפשר התבוננות מעמיקה בצורך הגוף וגם הנפש ואפשרות למשוב הולם ונקודתי.

מסאז' משולב מדוייק ישיב מענה מושלם לגופך.

מסאג' משולב טכניקות ותפיסה מחשבתית יתן מענה למכלול. האפשרויות לשילוב אין-סופיות. ניתן לשלב כל עיסוי מהסוגים שהועלו כאן יחדיו בחלוקה ואיזון נכונים.

רצוי לקבל סיוע ישיר מאלמנטים מדהימים שהטבע מגיש לנו על מגש כסף. לדוגמה תמציות צמחי מרפא, מה שכולם מגדירים "שמן אתרי" ומשפיעים במספר דרכים, בריח ובחומר הנספג בגופך בזמן עיסוי או אלמנטים טבעיים יותר והם האבנים החמות המרככות כל שריר עיקש ודואב.

שילוב זה בעיסוי משדרג אותו מעלה מעלה לטיפול "עיסוי" מקצועי מדוייק, לצורך ואו לרצון. בכל טיפול ספא האדם שנבחר לטפל בך אם על ידך או ע"י צוות מרכז הספא יצטרך ראשית לפתוח את ליבו לנתינה מלאה ולא להתייחס לתמורה, לפתוח את כל ארגז הכלים שרכש בשנותיו ולפרוסו אל מול מקבלי הטיפול. זה יכול להיות כל אחד מסוגי הטיפולים שהוכשר והוסמך וללא ספק התנסה מספיק. עיסוי משולב יכול להשתלב בעיסוי רפואי לטיפול בגב תפוס או עיסוי לאחר לידה, עיסוי לאישה הרה. עיסוי טנטרי, חבילת ספא זוגית, חבילת ספא אישית ואפילו לסדנת עיסוי זוגית פרטית.

הכי חשוב שיהיה לכם נוח

ספא זוגי בחדר פרטי - עיסוי ספא במרכז
ספא זוגי בחדר פרטי

לשכב ולהתפנק זה המומלץ, לא לשכב ולהלחץ ובפרט שבחרתם ספא זוגי בחדר פרטי.

חשוב לבוא לטיפול ספא משוחררים מעכבות ומחשבות על מראה הגוף שלך, זה לא המקום בן ישפטו את המראה ווכד'. בבית ספא באור יהודה יקבלו אותך איך שאת. יפה או פחות, רצה או פחות, שעירה או פחות, עשיתי רגליים ומפשעות, זה לא מעניין את מי שנבחרו לטפל בך. רצוי שלא לתת מקום למטרד הזה. תרווחי רוגע נפשי ותזכי לטיפול רגוע.

כמו כן גם נושא המגע, החשיפה ואזורי הטיפול.

בטיפול עיסוי גוף כללי משמעו עיסוי כללי כשמו, לכן המקום מוגדר לפרטיות. ספא זוגי בחדר פרטי.

בטיפול מקצועי נדרש לעסות ולהחיות גם אזורים שפוסחים עליהם בחלק גדול מבתי ספא וקליניקות. חלקי גוף חשובים מעט יותר מוצנעים ובעלי רגישות יתרה, הן הבטן, בית החזה, גב תחתון קרי עכוז, מותניים, ירכיים ומפשעות.

גם חלקים אלה דורשים עיסוי בדיוק כמו המקומות האחרים. רוב העומס נצבר בנקודות העומס הללו. לחלק יותר בגב התחתון ולאחרים בגב עליון או גם בפלג גוף עליון.

משמעו, וודאי שהזמנת עיסוי גוף כללי, הכי מומלץ שיהיה עיסוי משולב ארומתרפיה ואבנים חמות וכל מה שיכללו בהצעה.

כמובן שרצוי לבדוק מה יש בארגז הכלים של אותו מטפל או מטפלת שנבחרו, הרי את רוצה להשיג את המרב בכל מפגש.

אתייחס מעט לאורך הטיפול ואינטנסיביות טיפולי ספא ועיסוי.

כאשר אנו מטפלים בכאב גב תחתון, נניח שהכל טוב ואין חלילה איזו אבחנה שאמורה להדאיג אותך כמטופל/ת או את המטפל. בדר"כ תקבל הצעה למספר טיפולי עיסוי רפואי שהם למעשה עיסוי משולב וממוקד אזור המשלב תמציות צמחים ואבנים חמות. עיסוי זה סדרת טיפול רציפה בדר"כ יענה לצורך ויקל בכאב, מומלץ להתמיד עד תום סדרת הטיפולים.

עיסויים משולבים וארוכים יתנו מענה הולם וכולל לגוף כולו.

רצוי לשלב טיפול באזור מטריד כזה או אחר עם טיפול ספא כללי מדוייק יותר, שיכלול גם את האזורים הכואבים וגם אזורים אחרים שחייבים התייחסות בהתאם, יתרעננו, יזרימו ויגרמו לתהליך הטבעי לקרות להחיות את החלק המטופל וסביבתו. כיום ההיצע גדול בבתי ספא, כולם מנסים להוזיל את חבילות הספא השונות והטיפולים במרכז הספא. עיסוי לזוג וג'קוזי בחדר פרטי, כולל שימוש במתקנים. רעיון קסום, כאן תקראו ותבררו, מה יש בחבילת הספא המפתה, ג'קוזי ציבורי או ננסי, ספא דגים ציבורי, סאונה ציבורית, עיסוי למשך 30דקות. באמת חצי שעה עיסוי גוף כללי? זה הזוי שאנשים רוכשים חבילות עיסוי באורך הזה. ולא פחות אלה המוכרים ומשווקים טיפול ספא חסר, חסר זמן עיסוי להשלמת עיסוי מלא, המינימום באופן שוטף לאדם המקבל עיסוי פעם בשבוע הוא כשעה וזאת בהתאם לו, איזו פעילות גופנית נעשית אם בכלל. מצבו הבריאותי של הפציינט בטיפול, עומס בעבודה ובחיים וחלילה בלט או פריצת דיסק וכו.

לכל נדרש להתייחס. עיסוי איכותי ימשך בין שעה לשעתיים, לפי מצב המטופל/ת רצוי לתת מספיק זמן למטפל להגיע באטיות, שכבה אחר שכבה אל המקומות המתוחים, אל החלקים המכווצים מאוד לפעמים עד כדי התקשות בשרירים שונים. לכל אלו נדרשת סבלנות ורוגע לאפשר לטיפול להיטמע בך. להרגיע להחיות להזרים ולהעיר את הנרדמים.

מסאז כללי, איזה אורך מתאים לי?

עיסוי מקצועי מותאם לך אישית, לפי המצב הבריאות עליו הצהרת בשאלון הברירות שמלאת לפני הטיפולים.

מינימום זמן לעיסוי גוף כללי לאדם בעל מיימדים נורמאליים

כשעה ללא תוספות אבנים חמות, אם האדם גדול מימדים ורב שרירים מפותחים ידרש זמן עבודה להגיע לעובי הקורה☺️ 90 דקות בדר"כ יספקו לכל אדם בהתאם למצבו הראשוני, ישנה אפשרות שידרשו מספר טיפול רצופים להגיע למקום טוב מבחינה גופנית ושם לשמר.

טוב לשפר ותמיד יש מה לשפר

חווית ספא זוגי בחדר פרטי, חווית ספא פרטית מלאה במרכז ספא אישי אורגני ואקולוגי

ספא במרכז פרטי קסם במגע

אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אנו משתמשים בעוגיות כדי לספק לך את חווית השימוש הטובה ביותר באתרנו.