חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
איור פרח

רפואה משלימה וחשיבות העיסוי לקהלי יעד שונים

Home » בלוג » רפואה משלימה וחשיבות העיסוי לקהלי יעד שונים

זמן קריאה משוער: 4 דקות

קסם במגע, עיסוי, עיסוי תאילנדי, שוודי, עיסוי רפואי, בעיות רפואיות, אנטי צלוליט, עיסוי לניקוי רעלים, רפואה משלימה

רפואה משלימה את ההיצע שלנו.
אצלנו ב- 'קסם במגע', מתחם ספא הממוקם בתוך חצר אורגנית באור יהודה, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של עיסויים המותאמים לכל אחד ואחת מלקוחותינו באופן פרטני.

בכתבה שלפניכם, תוכלו למצוא מידע על חשיבות העיסוי לקהלים שונים ועל החשיבות הנלווית להתאמת סוג ושיטת העיסוי לאותם קהלי יעד שונים בתוך עולם הרפואה אלטרנטיבית, רפואה משלימה. 

עיסוי תאילנדי, עיסוי שוודי, עיסוי רפואי ועיסוי ארומתרפי, הם רק חלק קטן מעשרות סוגי העיסויים אשר התפתחו ברחבי העולם לאורך מאות שנים, כאשר על פי הערכות שונות קיימים למעלה מ-150 סוגי עיסויים.
ההיקף הגדול של שיטות העיסוי השונות, מחייב (ומאפשר) התאמה בין סוג ואופי העיסוי לבין מצבו הפיזיולוגי של האדם המטופל בהם, כאשר ההתאמה מתבצעת בין היתר על פי גילו ומצבו הבריאותי של המטופל.
חשוב לציין שחוסר התאמה בין סוג העיסוי למצבו הפיזיולוגי/בריאותי של המטופל, עלול להסב נזקים בטווח המיידי, ולכן, קיימת חשיבות רבה לבירור מצבו של המטופל והתאמת סוג ואופי העיסוי המומלץ ביותר עבורו, לדייק בעניין מכניקת הגוף, זאת על ידי תשאול ומילוי שאלון בריאות. 

יתרונות העיסוי לבריאותכם מוצעת תחזוקה רפואה משלימה

המון אפשרויות ברפואה האלטרנטיבית למעשה נקראת גם טיפול אלטרנטיבי.
לכל אחד מסוגי העיסוי השונים, השפעות חיוביות על מערכות הגוף השונות, כאשר בין היתרונות הבולטים של סוגי העיסוי השונים ניתן למצוא: 

  • העיסוי מסייע בהפחתת כאב ודלקות
  • העיסוי ממריץ ומשפר את זרימת הדם ובכך הוא מסייע בין היתר להפגת מתחים ולחצים. 
  • עיסוי מדוייק ומכוון מסייע בהנעת המערכת הלימפטית
  • העיסוי תורם לגמישות השריר ולרקמות הרכות ובכך הוא מונע כיווצי שרירים 
  • העיסוי משפר את טווח התנועה של המפרקים 
  • העיסוי מזרז תהליכי חילוף חומרים בגוף ומסייע לבעיות שונות במערכת העיכול 
  • העיסוי מרגיע את הגוף
  • עיסוי מותאם מרגיע ומרפה את הנפש
רפואה משלימה עיסוי באבנים חמות עיסוי משולב שעתיים
אבני בזלת לעיסוי משולב

שיטות עיסוי מומלצות בהתאמה אישית מלאה  

תחזוקת הגוף חשובה ביותר. טיפולי גום לשיפור ותחזוקה באים מתוך הרפואה האלטרנטיבית שהיא רפואה משלימה את הטיפול בדרך אלטרנטיבית. ההיצע הגדול של שיטות העיסוי הנפוצות בישראל. ההיצע מאפשר התאמה אופטימאלית בין סוג ואופי העיסוי, לבין קהלי היעד השונים. בעיקר למעוניינים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לסוג כזה או אחר של עיסוי. אצלנו ב-'קסם במגע', תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שיטות עיסוי מומלצות. המותאמות לכל אחד ואחת מלקוחותינו, בהתאמה אישית מלאה. כטיפול עיסוי משולב. זאת בהתאם לסוג ואופי העיסוי המועדף עליהם. ובהתאם לשילוב הטכניקות, באמצעותן ניתן למצות את כל היתרונות המותאמים למצבם הפיזיולוגי/בריאותי. לא נפסח על מכניקת הגוף באופן זה. אנו מאפשרים עיסוי לקהלים שונים, ליהנות מטיפולי הספא המקצועיים המוצעים אצלנו. לרבות, אנשים שלא נמצאים בקו הבריאות.

רפואה משלימה ו-ספא זה לא רק לאנשים בריאים, באים לספא כדי להוסיף בריאות.

כשבוחורים לתחזק את הגוף במשהו אלטרנטיבי קליל וטבעי. טיפול רפואה משלימה.
בתנאי שהבחירה נכונה ומדוייקת. לדוג' נשים בהריון, אפרופו עיסוי להריונית. יש אפשרות לקבל עיסוי בשמן וללא שמן. תלוי מה מטריד ואיך הכי נוכל לעזור הכי טוב. חשיבות התחזוקה של ספורטאיות. לחליפין נשים שלא בקו הבריאות. נשים בריאות ומטופחות ששומרות על כושר תזונה ופעילות. שעברו תהליך חירורגי בין אם רפואי או תהליכים קוסמטיים חיוניים. נחוצים או פחות, יש חשיבות לעיסוי וכאן תוכלנה לקבל סיוע ישיר לגוף. לעור לאזורי הניתוח. לכאבי הגוף מהתנועה הלקויה, או המגבלה בתנועה. תלוי איזה ניתוח בוצע. מתי הוא בוצע. האם הרופאה שלך ממליצה? כמוכן וגברים המתמודדים עם בעיות רפואיות, כאלו ואחרות.
כמובן, ללא הגדרת מין או צבע, זהות או מיניות. נשים וגברים בכל גיל המעוניינים ליהנות עיסוי מקצועי. (0 עד גיל 16 בליווי מבוגר מהמשפחה בלבד).
או מחוויית ספא מפנקת באמצעות עיסוי מרגיע עצבים ומעורר חושים.

מאוד חשוב לדייק עם עצמך. לכן תמיד יש חשיבות לסוג העיסוי. פה הכי מדוייק כאשר ניתן לדייק עם קהלים שונים ומגוונים. מכאן רצוי לבחור רפואה משלימה, מומלץ בכדי להתאים את הטיפול האלטרנטיבי שלך.

על מנת להתאים עבורכם את שיטת העיסוי המומלצת ביותר, אנו מקפידים לתשאל את לקוחותינו בדבר מצבם הבריאותי/רפואי, ובהתאם לממצאי התשאול אנו ממליצים להם על אחד מהטיפולים המפנקים והרפואיים המוצעים על ידינו. כמו כן, אנו מתמחים בטיפולי עיסוי למטרות טשטוש מראה השקערורי לצלוליט, טיפולי אנטי צלוליט, עיסוי רפואי, טיפולי עיסוי להנעת הלימפה ולניקוי רעלים מהגוף. וטיפולי עיסוי נוספים המבוססים על עקרונות הרפואה המשלימה. ושילוב של תמציות אתריות ושמנים המופקים מצמחים ופרחים.
לפרטים נוספים על סוגי העיסויים המוצעים על ידינו לחצו כאן  
מכאן המגוון המדייק
התאמת החוויה. את הטיפולים והעיסוי לקהלים יעד שונים.
חשוב לדייק בחיפוש. לדוגמה, אם אתה מחפש מקום קרוב או רחוק. אולי מחפש ספא באזור קריית אונו לא בהכרח בעיר שלך.

ספא במרכז פרטי קסם במגע

אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אנו משתמשים בעוגיות כדי לספק לך את חווית השימוש הטובה ביותר באתרנו.