איור פרח

ספא באזור ראשל"צ

כיצד יום ספא באזור ראשון לציון יכול לשנות את החיים שלכם ?

האם גם אתה מחפש משהוא מיוחד ? טיפול יחיד במינו ?

ספא במרכז אור יהודה נותן מענה למחפשים ספא באזור ראשון לציון

7 דקות נסיעה מראשל"צ

 

אצלנו תקבל:

חוויה מרגיעה בטבע, ניחוחות פריחה וציוץ ציפורים, משק אורגני ואקולוגי בין עצי פרי גן ירק וצמחי מרפא. להיות במרכז ולהרגיש כמו חופשה בצימר בצפון.

טיפול דגים, פדיקור דגים, ספא דגים, איכטיותרפיה, פילינג דגים לכל הגוף.

טיפולים וחבילות אישיות, בין אם אתה לבד כזוג או קבוצה הספא שלך הוא שלך בלבד אין לקוחות אחרים שתפגשו בספא ואו בחצר.

אנו מגדלים צמחי מרפא לייצור תמציות לטיפולים להגדלת איכות העיסוי – אנו מייצרים שמנים/תמציות אתריות, לעיסויים ולשאר הטיפולים בספא. טיפולי פילינג ומסכות גוף מצמחים וחלקיהם הגדלים בחצר הספא ובשילוב מוצרי ים המלח, אמבט טיפולי ופינוקים

אפשרות למסיבת רווקות, יום לכלה, מסיבת יום הולדת, מפגש חברות ויום פינוק.

מבצע:

טיפול התנסות: משולב ארומתרפיה 60  דק'  240 ש"ח

……………………………………………….

המחשבה הראשונה שעולה בראשם של מרבית האנשים כאשר מעלים בפניהם את המילה ספא היא חוויה מרגיעה ומפנקת במיוחד שנועדה לשחרר את הגוף וגם את הנפש לאחר שבוע עבודה ארוך.

ספא ראשל"צ כמו מרבית מכוני הספא שקיימים בארץ עובדים קשה מאוד על מנת לגרום לאנשים את אותה הרגשה על ידי השקעה רבה בעיצוב הכולל של הספא, בהעסקת אנשי מקצוע טובים ומנוסים שיעניקו את הטיפול הטוב ביותר ועל ידי הצעת חבילות ספא מפנקות במיוחד ללקוחותיהם.

החבילות המפנקות שמוצעות ללקוחותיהם, בשילוב עם הטיפול המקצועי אותו הם מקבלים המטפלים במכון הספא גורמים לאנשים את אותה הרגשה של חוויה מרגיעה ומפנקת שעושה להם חשק לחזור לבלות בספא פעם בכמה זמן.

הטיפולים אותם מציע ספא ראשל"צ
הטיפולים השונים שמציע ספא ראשל"צ ייחודיים רק לאותו מכון ספא, מרבית הטיפולים שמוענקים ללקוחות ספא באזור ראשון לציון זהים לטיפולים שמוענקים ללקוחות בכל שאר מכוני הספא ומבטיחים ללקוחות הרגשת שחרור נפלאה בכל אזורי הגוף.

ספא באזור ראשון לציון, כמו כל ספא אחר מציע ללקוחותיו טיפולי מסאז' שונים באזורים שונים בגוף שעוזרים להרפות את השרירים התפוסים ומביאים להרגשת רוגע ושלווה בסיומם.

עוד טיפול שמוצע בבתי ספא באזור ראשון לציון הוא דיקור סיני שעל ידי דיקור הלקוח בעזרת מחטים זעירות בנקודות שונות בגוף עוזר לפתרון בעיות שונות שקיימות אצל הלקוח וגורמות לו לצאת מהטיפול עם הרגשה מרגיעה במיוחד.

טיפול נוסף שמוצע ברוב מכוני הספא הוא טיפול עיסוי רקמות שמבוצע על קבוצת שרירים תפוסות במיוחד ובמפרקים שנוטים לדלקות ומיועד במיוחד לספורטאים שסובלים מדלקות שונות עקב פעילות מאומצת של שרירים שונים.

מרחצאות במסגרת ספא ראשל"צ : עוד פינוק שמוצע ללקוחות הספא הוא מרחצאות שונות שכוללות מעיינות חמים העשירים במינרלים חשובים התורמים לאדם להתחדשות, שיקום הרקמות והרגשה כללית של הגוף והנפש.

פרט למרחצאות של המעיינות החמים ישנן גם בריכות שונות שמבטיחות שחרור אנרגיות שליליות על ידי שימוש במלחים שונים שמרגיעים את הגוף וגורמים לשוהה באותן בריכות הרגשת הקלה ורגיעה
התורמת ליצירת מחשבות חיוביות ועקב כך לשחרור של המחשבות הרעות.

מחפשים ספא בראשון לציון ?

ספא במרכז פרטי קסם במגע

אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אנו משתמשים בעוגיות כדי לספק לך את חווית השימוש הטובה ביותר באתרנו.